Комфортні системи електромонтаж та електропостачання квартир, приватних будинків, ресторанiв, кафе, магазинів та офісів.
098-68-99-872
elektrikkampod@gmail.com
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль
Електромонтаж
Електрик
Проект електрики

Організація монтажу електропроводки

В попередніх розділах ми вже розповідали, що таке електропроводка, як вибрати кабель чи провода для вашого будинку, квартири чи офісу. Було розкрито основні теми та ази даних орієнтирів. Але про дещо ми ще Вам не розповідали. Це саме організація електромонтажних робіт.

Уявіть собі, що уже вибраний кабель, розраховано розподільчий щиток, вибрано автоматичні вимикачі, узгоджено розташування розеток, вимикачів та світильників. Та про організацію та виконання самих робіт не було ні слова.

Організація монтажу електропроводки

Отже до справи. Спочатку потрібно визначитися де буде встановлений сам щиток (це може бути коридор, хол чи інше підходяще приміщення). Потім потрібно визначитися де і скільки у вас буде встановлено розеток, світильників та інших споживачів електроенергії. Далі їх необхідно поділити всі споживачі на групи, а потужні споживачі типу пральної машини, кондиціонерів та інших потрібно підключати безпосередньо від розподільчого щитка. Знаючи скільки буде груп, вибираємо відповідний щиток із певною кількістю модулів.

Далі потрібно визначитися де будуть проходити безпосередньо самі кабельні траси, порахувати усі довжини кабелів та вибрати перерізи кабелів і проводів (в основному це буде 2-3 типи перетину кабелів). Для заземлення ванни та металевої мийки кухні потрібно вибирати кабелі перерізом 1х4.0 мм2.

Потім відмічаємо та висвердлюємо отвори для встановлення розподільчих та установчих коробок, та для проходження в самих кабелів в стінах між кімнатами. Монтуємо безпосередньо сам кабель чи провід, розключаємо розподільчі коробки та електричний щиток. Підключаємо заземлення та клемні колодки в щитку. Нагадаємо, що усі роботи з кабелями, проводами та іншим монтуємим устаткуванням проводиться при вимкненій електромережі, також цих вимог потрібно притримуватися при встановленні та підключені розеток, вимикачів, світильників та інших споживачів.

Після закінчення ремонтних робіт завершуємо встановлення інсталяційного обладнання та освітлювальної арматури. Далі необхідно провести Пусконалагоджувальні роботи,щоб переконатися в правильності виконання усіх робіт, також позначити в щитку всі автоматичні вимикачі, щоб знати їхню відповідність нашим групам споживачів.

встановлення інсталяційного обладнання та освітлювальної арматури

Наостанок хочеться додати, що ремонт та електромонтажні роботи даються не кожному. Тому до всього потрібно підійти виважено та організовано. А краще не ризикувати, щоб все заплановане не вийшло навпаки, та звернутися до професіоналів. Які з легкістю та професіоналізмом без лишніх нюансів виконають, перевірять та запустять в експлуатацію дану енергомережу задля Вашого блага. А якість в цьому ділі є головним атрибутом та критерієм.

Пам’ятайте, що наша організація завжди запропонує Вам найсучасніші та інноваційні енергоощадні технології. Наша праця – це запорука вашого енергокомфорту. Адже той хто любить свою роботу, той досягає заслужених висот.