Комфортні системи електромонтаж та електропостачання квартир, приватних будинків, ресторанiв, кафе, магазинів та офісів.
098-68-99-872
elektrikkampod@gmail.com
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль
Електромонтаж
Електрик
Проект електрики

Пусконалагоджувальні роботи

Ми виконуємо в повному обсязі пусконалагоджувальні роботи і вводимо установку в експлуатацію. Така робота починається з перевірки правильності усіх з’єднань, далі почергово вводяться в експлуатацію частини електромереж і, коли все ввімкнено, виконується опломбування всіх облікових кіл та інші завершальні роботи.

Пусконалагоджувальні роботи

Отже після прокладання електропроводок потрібно впевнитися, що всі  мережі є цілісними без пошкоджень, розподільчі коробки розключені правильно та всі з’єднання виконанні певним чином (паяння, зварювання, болтове з’єднання та ін.). Потім беремося за встановлення розеток, вимикачів. Вони повинні бути встановлені правильно, всі кріплення та з’єднання необхідно правильно зафіксувати, щоб уникнути аварійних ситуацій. Також неодмінно без уваги неможна залишити розподільчий щиток. В ньому уся захисна арматура та клемні колодки (NIPE) повинні надійно бути закріпленні всі провідники прокладенні акуратно та надійно під’єднані. Світильники і вся освітлювальна апаратура має бути встановлена в раніше зазначених місцях та надійно прикріплена до поверхонь її розташування. Під’єднаннякабелів необхідно проводити через вмонтовані в світильники клемні колодки, якщо таких немає то тоді використовують спеціальні ізольовані клеми під гвинт для з’єднання самого виводу із освітлювальним приладом. В разі, якщо під’єднується світодіодна смуга то місця під’єднання потрібно запаяти. Ці дії виконують для зменшення перехідного опору, щоб уникнути аварійних режимів роботи аж до короткого замикання. Всі заземлюючі мережі повинні бути під’єднані до шини PE, а та в свою чергу до контура захисного заземлення, опір якого повинен становити 4 Ом. Періодично необхідно робити спеціальні заміри розтікання опору захисного заземлення та складання відповідних актів.

Ще необхідно звернути особливу увагу на те як під’єднані фазні провідники до апаратів комутації, щоб було збережено порядок чередування фаз та рівномірне навантаження на кожну фазу, щоб не було «перекосу» фаз. Також на нульовому провіднику не повинно бути апаратів захисту, якщо вимикається «нуль» то «фаза» також повинна розмикатися (2-х полюсний, 4-х полюсний автоматичний вимикач ). На вимикачахмає розмикатися «фаза», а не «нуль», тоді замінна лампочки в люстрі буде цілком безпечною, тому що на клемах люстри тоді не буде напруги. Так щоб не виникло ніяких каверзних ситуацій за цим потрібно слідкувати. Також можна перевірити опір ізоляції мегомметром, вона повинна становити 0.5 МОм. При наявності ПЗВ доцільним буде перевірка їх на спрацювання при струмах розтікання.

вводимо установку в експлуатацію

Отож Ви самі переконалися, що монтаж електропроводки –це ще не все, потрібно переконатися в багатьох,невід’ємно потрібних, нюансах та безпечності усього виконаного раніше.

Адже один маленький «прокол» може коштувати виходом із ладу усієї енергомережі дому, квартири чи офісу. До кожної справи потрібно підходити з відповідальністю та повагою. Всі мережі електричні, слабо точні, автоматики та безпеки мають бути обов’язково перевірені в обов’язковому порядку та засвідченні відповідними дозвільними документами, що дає право на їх безпечну експлуатацію.

Отож краще безумовно покластися на тих хто виконує не перший раз ці роботи, та убезпечити себе від усяких форс-мажорів. А ми в свою чергу зробимо все як потрібно без промахів та головного болю для Вас.