Комфортні системи електромонтаж та електропостачання квартир, приватних будинків, ресторанiв, кафе, магазинів та офісів.
098-68-99-872
elektrikkampod@gmail.com
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль
Електромонтаж
Електрик
Проект електрики

Внутрішнє освітлення

В теперішній час майже кожен власник житла мріє про чудовий ремонт, красиві люстра вишукані світильники, та й взагалі про комфортне житло чи офіс. Ми розкажемо Вам як зробити освітлення ваших апартаментів так, щоб вам заздрили друзі та родичі. Порадимо які системи є комфортнішими, кращими та економнішими. А також під скажемо нащо необхідно звернути увагу при виборі, розрахунку та монтаж освітлювальних електропроводок.

Внутрішнє освітлення

Внутрішнє освітлення вашого будинку створює не тільки комфортну атмосферу, але і дозволяє підкреслити стиль приміщення, його вишуканість та надати предметам побуту та дизайну неймовірної світлової краси. Правильно підібрані джерела світла здатні стати справжніми прикрасами інтер'єру. Вибір освітлення залежить від стилю і вашого смаку. Наприклад, освітлення в дерев'яному будинку, виконане в стилі кантрі, буде прекрасно гармоніювати з натуральністю природних матеріалів.

Знайомство з будинком починається з холу, саме це приміщення дає перше враження про стиль і смак власника. Краще створити тепле і яскраве освітлення, додавши нотку урочистості за допомогою невеликих бра на стінах.

Освітлення у вітальні вже може бути більш помпезним і химерним. Особливу урочистість кімнаті для прийому гостей додадуть масивні кришталеві люстри. Слід зазначити, що кімнати в заміських будинках відрізняються високими стелям, що дозволяє вдало вписати в інтер'єр великі освітлювальні прилади. Люстра - це не тільки джерело інтенсивного світла, а й об'єкт, на якому концентрується увага гостей. Для внесення частинки затишку і відокремленості у вітальні можна розмістити стильні бра, які стануть відмінним рішенням для освітлення в повсякденному житті.

Освітлення вітальні

Освітлення вітальні в вашому будинку: поєднання центральної великогабаритної люстри і точкових світильників надає можливість варіювати освітлення, вмикаючи їх почергово, створюючи цим самим різні обстановки та атмосферу, то затишної кімнати, то жвавого та помпезного приміщення.

До висвітлення на кухні необхідно застосовувати серйозний підхід. Особлива увага приділяється робочій зоні, що вимагає яскравого, інтенсивного та зручного освітлення. Хорошим варіантом стане розміщення точкових світильників над раковиною, столом, плитою та робочою зоною кухонної стінки. Люстра для кухні повинна бути сучасною і стриманою. Так щоб не відволікати увагу від інших речей інтер'єру.

Освітлення кухні

Освітлення кухні виконує кілька важливих функцій: забезпечує зручність роботи, розділяє простір на зони приготування їжі та зони частування, де можна вести чудову розмову із своїм співрозмовником.

Освітлення для дитячої кімнати має відповідати більш жорстким вимогам. Воно повинно бути безпечним для дитячих очей, тому рекомендують матові лампи. Вони не створюють відблисків, що роблять негативний вплив на очі. Дитяча кімната повинна бути достатньо світлою, щоб не виникало потреби напружувати зір.

Спальня в будинку - місце для відпочинку, яке повинно занурювати в розслаблюючу, затишну атмосферу. Хорошим варіантом стане використання розсіяного світла, красивої лампи з абажуром і цікавого нічника вмонтованого в штукатурку стіни. Навколишня обстановка в спальні, в тому числі освітлення, повинні сприяти спокійному відпочинку, релаксації.

Освітлення спальні

Освітлення спальні створює спокійну затишну обстановку, що відповідає атмосфері відпочинку.

Використання кольорових світлових рішень дає можливість підкреслити загальну тональність інтер'єру, додавши фарб. Внутрішнє освітлення вашого будинку здатне виділити окремі елементи інтер'єру, розставляючи яскраві акценти.

На закінчення можна відзначити, що правильно організована система освітлення робить відчутний вплив на настрій всіх мешканців будинку. Вона дозволяє створити сприятливу атмосферу для комфортного і приємного проведення часу. Грамотний і професійний світло-дизайн підкреслить індивідуальність стилістичного рішення і розставить барвисті акценти в інтер'єрі.

В додаток до сказаного хочу додати, що потрібно використовувати світильники якісні та безпечні, адже нехтування цими факторами можуть призвести до небезпечних наслідків. В якісних освітлювальних приладах повинні бути клемні колодки, що свідчить про їх безпеку та надійність. В разі переходу від виводу елекртопроводки до світильників, особливо точкових слід використовувати спеціальні клемні колодки, що зменшить перехідний опір та убезпечить вас від перегріву проводу в цьому місці, що може призвести до короткого замикання.