Комфортні системи електромонтаж та електропостачання квартир, приватних будинків, ресторанiв, кафе, магазинів та офісів.
098-68-99-872
elektrikkampod@gmail.com
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль
Електромонтаж
Електрик
Проект електрики

Зовнішнє освітлення

В цьому розділі ми підготували для Вас основні моменти, які допоможуть зробити освітлення вашого приватного будинку таким чином, щоб це виглядало привабливо та комфортно. Ми порадимо які системи є кращими та економнішими. А також підкажемо на що необхідно звернути увагу при виборі, розрахунку та монтаж освітлювальних електропроводок.

Зовнішнє освітлення

Приватний чи заміський будинок це не тільки в першу чергу житло, а й також місце для відпочинку сім'ї, друзів та родичів. Тут можна весело проводити час теплими літніми вечорами, на літній терасі чи альтанці за чашкою кави чи чаю. Взагалі власний будинок вабить відпочинком від шаленого ритму життя і міського шуму. Але комфортне проживання неможливе без ефективної системи освітлення, як зовнішньої, так і внутрішньої. За допомогою правильно підібраних світильників та систем освітлення можна зробити освітлення вашого будинку та його околиць яскравим, красивим та комфортним.

Зовнішнє освітлення та його типи

Освітлення заміського будинку не обмежується лише вибором форми, дизайну і функцій світильників. Сучасні технології дозволяють втілити найсміливіші і креативні дизайнерські рішення, комбінувати різні моделі приладів для досягнення несподіваних результатів і створити затишну атмосферу на території будинку.

Вуличне освітлення

Вуличне (зовнішнє) освітлення приватного будинку - це поєднання підсвічування фасаду та освітлювальних приладів уздовж доріжок, освітлення входів та під'їздів до будинку.

Величезний арсенал напрацьованих рішень в сфері світло-дизайну базується на кількох основних прийомах, вибір яких залежить від індивідуальних переваг і виконуваних функцій.

"Заливаюче" освітлення, його функції

Ефект заливаючого освітлення є найбільш поширеним. Він застосовується для підсвічування основної частини фасаду. Завдяки світильникам, що встановлені,  ну наприклад, знизу і спрямовують своє світло під певним кутом вгору, з'являється дивовижна можливість підкреслити окремі ділянки будівлі. Діодне освітлення будинку з легкістю справляється з таким завданням. Розташування світлодіодних світильників залежить від конкретних задач світло-дизайну, дозволяючи привернути увагу до фактури самого будинку і створити виразний об'єм в нічний час.

світодіодне підсвічування

Завдяки різнобарвному світодіодному підсвічуванні можна створити різноманітні колірні рішення фасаду і навіть керувати зміною освітлення за допомогою пульта керування. Звичайно ж саме  підсвічування будинку повинно обов'язково вдало вписуватися в колірну гамму фасаду вашого будинку.

Так, наприклад, при висвітленні жовтого фасаду синіми прожекторами виходить зелений відтінок. І таких дивних перетворень та інноваційних рішень досить багато, що дозволяє експериментувати з кольором та підібрати неповторний варіант для вашого дому.

Ефектне акцентоване освітлення

Акцентоване освітлення житлового будинку застосовують для виділення певних фрагментів фасаду. За допомогою такої системи можна підкреслити якісь елементи фасаду на фоні інших архітектурних елементів, а саме статуї, колони, ліпнині вироби. Крім того, комбінування різних колірних рішень дозволяє втілювати цікаві задуми щодо підсвічування вашого дому.

Контурне підсвічування

Контурне підсвічування

Така система освітлення будівлі складається з світодіодних трубок, які в свою чергу ідеально огинають контури безпосередньо будинку. Контурне підсвічування допомагає окреслити фасад будівлі і виділити його окремі елементи, такі як: огорожі балконів, колони, перила сходів, елементи покрівлі та інші.

Приховане підсвічування

Приховане підсвічування будинку являє собою окремий вид зовнішнього освітлення, який виділяє виступаючі елементи будівлі, підкреслює об'ємність архітектури і не висвітлює всю поверхню. Даний вид дозволяє підсвітити карниз, нижню частину балкона та інші елементи, провівши монтаж світодіодних трубок або гнучких неонових трубок.

Зовнішнє освітлення прилеглих територій

Зовнішнє освітлення прилеглих територій необхідно для підвищення рівня безпеки, що стає можливим завдяки світильникам і прожекторам, встановленим при в'їзді до будівлі. Достатньо всього двох прожекторів, які висвітлюють ворота і територію ділянки, де буде в'їжджати автомобіль. Крім того, при бажанні можна встановити автоматичну систему освітлення, що вмикається при наближенні автомобіля до воріт та з настання сутінок.

Для освітлення внутрішньої території вашого дому можна використовувати садово-паркові світильники. Вони широко застосовуються в ландшафтному дизайні, чудово підсвічує доріжки та площадки. Однією з головних вимог до освітлювальних приладів садового підсвічування, є безпека для навколишніх рослин. Крім того, світильники повинні бути непомітними.

Ландшафтне освітлення

Ландшафтне освітлення

Дуже ефектно виглядає підсвічування басейну, водойми чи інших елементів присадибної ділянки. Безперечно, що висвітлення даних об'єктів є складним в технологічному плані, але виглядає дуже красиво. Найголовнішим моментом при освітленні цих елементів, пов'язаних з водою, стає електробезпека.

Та на сам кінець хотілося б зазначити, що до всіх робіт пов'язаних із освітленням фасаду будинку, під'їзду до воріт, внутрішнього дворика та іншої території вашої садиби необхідно поставитися з великою відповідальністю. Усі роботи потрібно виконати в відповідності до вимог електробезпеки, усі рішення повинні бути продумані та узгоджені. Також потрібно продумати систему управління та захисту даних мереж зовнішнього освітлення. Для цього можна передбачити шафу управління в якій буде розташоване все обладнання комутації та захисту. Також можливо передбачити включення підсвічування з різних місць вашого маєтку та в різні пори доби.

Для цього Ви можете звернутися до нас за консультацією, а ми в свою чергу запропонуємо багато цікавих рішень та варіантів