Комфортні системи електромонтаж та електропостачання квартир, приватних будинків, ресторанiв, кафе, магазинів та офісів.
098-68-99-872
elektrikkampod@gmail.com
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль
Електромонтаж
Електрик
Проект електрики

Електропроект

Перед тим як розпочати монтаж нової електропроводки чи реконструкції старої мережі, необхідно виважено підійти до усіх нюансів та проблем. Потрібно передбачити, розрахувати усі параметри енергомережі, порахувати усі необхідні матеріали та обладнання. Для цього існує проект на електропостачання споруди, будинку і т.д..

Наші фахівці виконають усі проектні роботи, якісно, швидко та грамотно проведуть розрахунки Вашої енергомережі. Складуть відповідні плани електроосвітлення, електрообладнання та ін. Оформлять відповідні схеми та специфікації матеріалів і обладнання.

Наша робота націлена на задоволення Ваших потреб та виконання робіт в відповідності із нормативами, що є гарантією електробезпеки. Застосування наших знань та багаторічного досвіду допоможуть втілити ваші мрії та побажання задля затишку і комфорту.

 

» Електропроект будинка

Для споживачів, електропостачання яких здійснюється від повітряних ліній, виникає загроза виникнення атмосферних перенапруг в мережі, які виникають під час грози у випадках розряду блискавки поблизу повітряної лінії від якої здійснено живлення, чи поблизу будинку. Для захисту від атмосферних перенапруг доцільно на вводі встановлювати обмежувачі перенапруг (розрядники).

» Електропроект квартири

Неодмінним супутником дизайн-проекту квартири або офісу є проект енергопостачання, підготовку якого починають задовго до початку ремонтних робіт.

Електромонтаж