Комфортні системи електромонтаж та електропостачання квартир, приватних будинків, ресторанiв, кафе, магазинів та офісів.
098-68-99-872
elektrikkampod@gmail.com
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль
Електромонтаж
Електрик
Проект електрики

Електромонтаж

Монтаж кабелю це один з етапів роботи щодо забезпечення електропостачання будинків, офісних центрів, підприємств та інших приміщень. Перед прокладкою кабелю необхідно виконати проектні роботи, які будуть враховувати особливості всіх об'єктів, що знаходяться в зоні монтажних робіт.

Існують декілька видів рішень з прокладання кабелю:

  1. Зовнішній монтаж кабелю - даний спосіб є одним із самих недорогих, і його монтаж здійснюється досить швидко. Зовнішня електропроводка - це прокладання кабелю на вулиці по опорних стовпів, будинкам, стінах будинків і між ними.
  2. Прихований монтаж кабелю - для даного виду прокладки кабелю потрібно штроблення стін.
  3. Підземна прокладка кабелю - кабель прокладають або в підземній кабельній каналізації, або закопують.
  4. Монтаж повітряної лінії - монтаж кабелю по повітрю від стовпа до будинку або від стовпа до стовпа.

» Монтаж електропроводки

У наші дні, електрика передається двома способами - повітряними лініями, за допомогою проводів, або кабельними лініями, за допомогою кабелів. Ми постараємося викласти основні міркування з прокладання кабельних ліній всередині будинку, квартири або офісу.

» Організація монтажу електропроводки

Спочатку потрібно визначитися де буде встановлений сам щиток (це може бути коридор, хол чи інше підходяще приміщення). Потім потрібно визначитися де і скільки у вас буде встановлено розеток, світильників та інших споживачів електроенергії. Далі їх необхідно поділити всі споживачі на групи, а потужні споживачі типу пральної машини, кондиціонерів та інших потрібно підключати безпосередньо від розподільчого щитка.

» Виконання електромонтажних робіт

Електромонтажні роботи це важливий момент в процесі будівництва або ремонту будь-якого приміщення. Звісно до виконання такої роботи, якщо ви проводите її в перше, потрібно ретельно підготуватися. При цьому потрібно визначитися, що Ви конкретно хочете чи можна його виконати технічно, та скільки це займе часу та фінансів. Звичайно перед цим потрібно виконати проект електропостачання будинків.

» Розрахунок та монтаж освітлювальних електропроводок.

ля того щоб розрахувати та вибрати переріз самого проводу потрібно підрахувати усю потужність даних, чи проектуємих освітлювальних приладів. Бажано розділити їх між собою на так званні групи, це забезпечить зручність монтажу та обслуговування.

Від якості проведення електромонтажних робіт залежить наскільки безпечною буде вся електромережа. Ми проектуємо та виконаємо електромонтажні роботи якісно.

Рекомендуємо українські ресурси: Каталог сайтів або анекдоти

Електромонтаж