Комфортні системи електромонтаж та електропостачання квартир, приватних будинків, ресторанiв, кафе, магазинів та офісів.
098-68-99-872
elektrikkampod@gmail.com
Кам'янець-Подільський, Хмельницький,Чернівці, Тернопіль
Електромонтаж
Електрик
Проект електрики

Робимо заземлення: Кам'янець, Хмельницький, Чернівці.

Безпечна робота електропроводки вашого житла або іншого приміщення напряму залежить від наявності контуру заземлення - він сприяє відведенню «блукаючих» струмів і захищає усі електроприлади від статичної напруги. Та відповідає за безпеку людини і захищає її від ураження електричним струмом. Контур захисного заземлення, є складною системою, та вимагає проведення спеціальних розрахунків.

Наші фахівці проведуть розрахунок, визначать кількість заземлювачів, якісно виконають монтаж захисного заземлення, проведуть усі регламентні роботи та під'єднають його до енергомережі. Адже Ваша безпека - це наш обов’язок.

 

» Монтаж заземлення

Якісне виконання заземлення запорука безпеки користувачів електроенергії, тому ми радимо щоб монтаж заземлення виконували тільки кваліфіковані спеціалісти що мають необхідні знання та досвід з улаштування заземлення.

 

» Блискавкозахист приватного будинку

Для металевого та іншого покриття даху рекомендується влаштовувати блискавкозахист, щоб захистити конструкції від загорянь при попаданні в них блискавки під час грози. Деякі домовласники нехтують цим, вважаючи, що встановлення заземлення - це надмірність, без якого можна чудово обійтися, але на ділі це не так.

Електромонтаж

Фахівці нашої фірми виконують всі види електромонтажних робіт, та мають досвід роботи за кордоном. Кваліфіковані електромонтажники та електрики надаються свої послуги в містах: Кам'янець-Подільский, Хмельницький, Тернопіль, Чернівці, Волочиськ, Нетішин, Дунаївці, Староконстянтинів, Ізяслів, Городок, Каменец-Подольский, Славута, Шепетівка, Хотин, Чемерівці, Нова Ушиця.